۱۸ مهر ۱۳۹۸
مهر ۱۸, ۱۳۹۸

جراح بینی تهران

مهر ۱۸, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراح بینی تهران

جراح بینی تهران : میل به زیبایی در همه افراد اعم از افراد مشهور و عادی وجود دارد و در جوامع امروزی این میل دو چندان شده است؛ حال در بین جراحی های زیبایی ، جراحی زیبایی صورت به خصوص جراحی زیبایی بینی طرفداران بیشماری به خود اختصاص داده و در صدر لیست اعمال زیبایی قرار گرفته و روزانه شاهد بالارفتن شمار روز افزون آن هستیم.( جراحی بینی )

جراح بینی تهران

همانطور که گفته شد امروزه جراحی زیبایی بینی در بین همه مردم اعم از زن و مرد باب شده است و بسیاری از افراد تصمیم به انجام آن می گیرند، اولین موضوعی که ذهن فرد را درباره عمل زیبایی بینی درگیر می کند انتخاب جراح بینی می باشد ، انتخاب جراح زیبایی بینی که در کار خود زبده و حاذق باشد بسیار مهم است زیرا همانطور که می دانید نتیجه عمل زیبایی بینی به او بستگی دارد.

بسیاری از افراد در حین انتخاب جراح بینی ، سردرگم می شوند ما در این مقاله راهکارهایی را به شما پیشنهاد می دهیم که به راحتی بهترین جراح بینی را انتخاب کنید.
انتخاب بهترین جراح بینی تهران

در ابتدا فرد متقاضی جراحی زیبایی بینی ، برای به دست آوردن لیستی از بهترین جراحان بینی می تواند به جستجو در اینترنت بپردازد یا اینکه از دوستان و آشنایان خود که در این زمینه اطلاعات دارند ، کمک بگیرد.

فرد پس از به دست آوردن لیستی از جراحان بینی بهتر است جهت دیدن نمونه کارهای آن ها به سایت یا اینستاگرام شان مراجعه کند ، احتمالا در سایت جراح بینی مورد نظر ، اطلاعاتی در رابطه با سوابق پزشکی او نیز قرار داده شده است فرد متقاضی جراحی بینی با خواندن آن مطالب آشنایی بیشتری با ایشان به دست می آورد.

شرکت در جلسه مشاوره با جراح بینی نیز کمک شایانی به بیماران جهت انتخاب جراح بینی می کند بنابراین از این موضوع غافل نشوید.

در حالت کلی آگاهی از سوابق پزشکی ، دیدن نمونه کارها و صحبت با بیماران قبلی جراح مورد نظر ، کمک شایانی به بیماران در انتخاب جراح بینی می کند بنابراین نسبت به این موارد بی توجه نباشید.
جراحی زیبایی بینی با لیزر

بسیاری از بیماران از جراح بینی درخواست عمل زیبایی بینی با لیزر ، را دارند لازم به ذکر است که امکان انجام عمل زیبایی بینی با لیزر وجود ندارد و تنها کاربرد لیزر در عمل زیبایی بینی رفع اسکارهای ناشی از جراحی بینی می باشد.

جراح بینی تهران

عوارض جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی نیز همانند دیگر جراحی های زیبایی ، عوارض جزئی هم چون تورم ، کبودی ، قرمزی و درد خفیف دارد که با گذشت مدت زمان کوتاهی از عمل زیبایی بینی و با رعایت صحیح نکات بعد از عمل بینی ، از بین می روند و خطر دیگری بیماران را تهدید نمی کند.

اما تمامی مطالب گفته شده در صورتی امکان دارد که جراح بینی انتخابی شما ، به اندازه کافی زبده و با تجربه باشد اگر جراح بینی که جراحی زیبایی بینی شما را انجام می دهد بی تجربه باشد ممکن است خطرات متفاوتی هم چون بروز مشکلات تنفسی ، غیرقرینگی حفره های بینی ، درد شدید ، عفونت و غیره برای شما به وجود آید ؛ در برخی از مواقع بینی بیمار ، بعد از جراحی زیبایی بینی به قدری تخریب می شود که او نیاز به جراحی بینی ترمیمی پیدا می کند.

با توجه به مطلب گقته شده شما متوجه نقش جراح بینی در عمل زیبایی بینی شده اید بنابراین برای انتخاب جراح زیبایی بینی بسیار با دقت عمل کنید.
رایج ترین سوالاتی که از جراح بینی پرسیده می شود :
آیا نتیجه جراحی بینی گوشتی ماندگار است ؟

بله ، در گذشته به علت استفاده از تکنیک های نا مناسب در جراحی بینی های گوشتی ، آن ها بعد از گذشت مدت زمانی فرم خود را از دست داده و به حالت اولیه خود بر می گشتند ، اما امروزه برای انجام جراحی بینی گوشتی ، از تکنیک های نوین و استانداری استفاده می شود که از برگشت آن ها به فرم اولیه شان جلوگیری می کند بنابراین درصورتی که بینی شما گوشتی است نگران برگشت پذیری آن نباشید .
آیا قوز بینی های استخوانی بر می گردد ؟

بسیاری از افرادی که بینی آن ها استخوانی است درباره برگشت قوز بینی بعد از عمل زیبایی بینی از جراح بینی خود می پرسند در این باره باید بگوییم که برگشت برآمدگی بینی های استخوانی امکان پذیر نیست.
هزینه جراحی زیبایی بینی توسط جراح بینی تهران چقدر است ؟

بسیاری از بیماران در سایت یا اینستاگرام جراحان بینی درباره هزینه عمل زیبایی بینی سوال می کنند در این رابطه باید ذکر کنیم که قیمت جراحی زیبایی بینی ، بعد از معاینه بیماران مشخص می گردد بنابراین برای اطلاع از هزینه جراحی زیبایی بینی بیمار ابتدا باید تحت معاینه قرار گیرند.
آیا افراد سیگاری می توانند جهت انجام جراحی زیبایی بینی اقدام کنند ؟

طبق توصیه های قبل و بعد از عمل بینی ، گفته می شود بیماران باید مدتی قبل و بعد از جراحی زیبایی بنیی از استعمال دخانیات پرهیز کنند ، زیرا مصرف سیگار باعث بروز اخلال در حین عمل بینی و دوره نقاهت بینی می شود.
دوره نقاهت عمل زیبایی بینی چقدر است ؟

در اکثر مواقع بیمارانی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند بعد از گذشت ۱ هفته می توانند به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازند.
بیماران چه مدت بعد از عمل بینی باید از چسب بینی استفاده کنند ؟

مدت زمان استفاده از چسب بینی بستگی به نظر جراح بینی بیمار دارد و او با توجه به شرایط بیماران این مدت زمان را تعیین می کند.
برای انجام جراحی زیبایی بینی از چند روش استفاده می شود ؟

جراحی زیبایی بینی طبق دو روش باز و بسته صورت می گیرد وانتخاب هر یک از این روش ها طبق شرایط بیمار و میزان پیچیدگی بینی او انجام می شود.
تفاوت جراحی بینی باز و بسته چیست ؟

بارزترین تفاوت میان جراحی بینی به روش بسته و باز در ناحیه ایجاد برش های بینی می باشد ؛ برش ها در جراحی بینی باز در ناحیه کلوملا و در جراحی بینی بسته در ناحیه داخلی حفره های بینی می باشند.